Lapa nav atrasta!
Aktualitātes: Vispārējās Skolēni

Uzņemtie 10. klasē skolēni

Saskaņā ar Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskolas uzņemšanas komisijas 2018.gada 5.jūlija lēmumu (protokols nr. 1/2018) un 2018.gada 5.jūlija rīkojumu nr.3.1/17 10.klasē uzņemti 44 skolēni.

Latvijas Simtgades stipendiju saņem ATV absolvents Raitis Rudzišs

Finanšu ministrija izlaidumu laikā īsteno līdz šim nozīmīgākā Latvijas nacionālās momentloterijas projekta Simtgades loterija tālejošo mērķi – atbalsta programmas stipendiju izmaksu spožākajiem vidējās izglītības iestāžu absolventiem visā Latvijā. 

Sporta diena ATV

Š.g. 30. maijā ATV tika organizēta Sporta diena!

ATV skolēnu neaizmirstamais un pozitīvu iespaidu piepildītais brauciens uz Strasbūru

Jūtamies gandarīti un lepni, ka mūsu skola nu jau otro gadu darbojas kā Eiropas Parlamenta Vēstnieku skola un ka gan skolēnu, gan skolotāju ieguldītais darbs ir augstu novērtēts, jo skola tika uzaicināta nu jau otro reizi uz “Eiroscola” pasākumu Eiropas Parlamentā Strasbūrā, lai dalītos pieredzē un plānotu turpmāko Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolu darbību.

ATV skolēni ceļa jūtīs uz Strasbūru

Mums ir patiess gods un lepnums, ka šinī mācību gadā ATV skolēni un skolotāji ar savu neatlaidīgo un radošo darbu nu jau otro reizi ir izcīnījuši iespēju doties uz Eiropas Parlamenta organizēto ‘’Eiroscola 2018” pasākumu, kurš norisināsies Strasbūrā šī gada 2.jūnijā.

Zvaigžņu stunda -2018

Š.g. 24. maijā ATV tika organizēts ikgadējais pasākums “Mūsu zvaigžņu stunda”, kur bija aicināti skolēni, skolotāji un vecāki, lai sveiktu visus, kas šajā mācību gadā ir daudz darījuši un sasnieguši.

Pikniks Kalējos

Jau otro gadu pēc kārtas mācību gada noslēgumā tiek rīkots pikniks Kalējos, kur pulcējas ATV skolotāji, skolēni un viņu vecāki, lai aktīvi atpūstos un izbaudītu kopā būšanas prieku!

Pēdējais zvans ATV

2018. gada 18. maijs Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskolā bija īpašs, jo notika “Pēdējais zvans” 12. klasei.

Koncerts ATV “Visi kopā!” jauniešu iniciatīvu projekta ietvaros!

Š.g. 15. maijā Starptautiskajā ģimeņu dienā jauniešu iniciatīvu projekta “Rozitten ceļotājs-3” ietvaros tika organizēts koncerts biedrības “Autisma atbalsta punkts Rēzeknē” bērniem un viņu vecākiem!

ATV skolēni piedalās izgudrojumu un inovāciju izstādē “Minox Latgale”

10. maijā Daugavpils RTU filiālē notika izgudrojumu un inovāciju izstāde “MINOX Latgale”, kurā piedalījās arī 3 ATV skolēni: Ēriks Meteļskis, Aleksandrs Iļjins un Viktorija Semule.

ATV skolēnu komanda piedalās Pirmās palīdzības sacensībās

Šī gada 10.maijā Latvijas Sarkanais krusta Rēzeknes un Ludzas komiteja rīkoja skolēnu Pirmās palīdzības sniegšanas sacensības, kurās piedalījās 10 komandas no Rēzeknes, Rēzeknes novada un Ludzas.

JaunatnES VITAMĪNIzācija ATV

Eiropas diena, ko ik gadu atzīmē 9. maijā, ir veltīta mieram un vienotībai Eiropā. Arī šogad Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskola aktīvi iesaistījās šo svētku svinēšanā.

Realizēta jauniešu iniciatīvu projekts “Rozitten ceļotājs – 3” 1. daļa

2017. gada 8. maijā Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskola realizēja jauniešu iniciatīvu projekta „Rozitten ceļotājs -3” 1. daļu, kurā piedalījās Rēzeknes pilsētas skolēnu komandas. Šis projekts tika īstenots Jaunatnes iniciatīvu projektu konkursa ietvaros, to finansēja Rēzeknes pilsētas dome un organizēja Rēzeknes pilsētas pašvaldības iestāde „Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs”.

“Atmodas antoloģija” ATV

Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas gadadienas priekšvakarā š.g. 3. maijā Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskolā tika demonstrēta dokumentālā filma “Atmodas antoloģija”.

ATV skolēni dodas mācību ekskursijā

Maija pirmajā nedēļā Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskolas skolēni devās mācību ekskursijā uz Skrīveru pārtikas kombinātu un uz LU botānisko dārzu.

10.B klases skolniece Irina ADEĻEVIČA iegūst 1.vietu Starptautiskajā Vizuālās mākslas konkursā “Mākslinieka Ģederta Eliasa mīklu minot”

Par godu izcilā 20. gadsimta mākslinieka Ģ.Eliasa 130 gadu jubilejai, šogad pirmo reizi norisinājās starptautiskais vizuālās mākslas konkurss skolēniem, ko organizēja Jelgavas novada Mūzikas un mākslas skola sadarbībā ar Jelgavas novada pašvaldību un Ģ.Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzeju. Šī gada konkursa tēma bija “Lauku ainava”.

10.B klases skolniece Viktorija RATKEVIČA piedalās 8. Jauniešu Saeimā

Latvijas valsts simtgades gadā jaunieši tika aicināti iesniegt idejas Latvijas nākotnes veidošanai. Ikviens jaunietis vecumā no 15 līdz 20 gadiem varēja iesūtīt savu priekšlikumu vienam no četriem deklarāciju projektiem: par latviskās identitātes stiprināšanu Latvijā un pasaulē, jauniešu kritiskās domāšanas veicināšanu mediju vidē, vispusīgu jauniešu izglītību vai jauniešu iesaisti valsts attīstīšanā. 8.Jauniešu Saeimas dalībnieki tika ievēlēti publiskā balsojumā.

ATV komanda izcīna 2.vietu Projektu vadības čempionātā

13.aprīlī Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskolas 12. klases skolēnu komanda “Iniciatīva” (Reinis Kristiāns Ostrovskis, Paula Viļuma un Santa Latiševa - Čudare) sīvā cīņā ieguva 2. vietu Projektu Vadības čempionātā, ko organizēja IMPA Young Crew Latvia un Latvijas Nacionālā projektu vadīšanas asociācija ar Swedbank, RISEBA un citu uzņēmumu atbalstu.

ATV rīko 2. atklāto angļu valodas olimpiādi Rēzeknes un Viļānu novadu skolām

Šī gada 5.aprīlī Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskola organizēja nu jau 2. atklāto Rēzeknes un Viļānu novadu apvienības angļu valodas olimpiādi 8. un 9.klašu skolēniem. Olimpiādē piedalījās skolēni no 11 Rēzeknes un Viļānu novada skolām un jāatzīst, ka šogad olimpiādes dalībnieku skaits bija krietni lielāks nekā pagājušajā gadā.

ATV skolēniem izcili panākumi ZPD konferencē

23.martā Daugavpils Universitātē norisinājās Latgales reģiona skolēnu zinātniskā konference, kurā 23 sekcijās tika prezentēti 169 zinātniski pētnieciskie darbi no 37 Latgales reģiona vispārējās vidējās izglītības iestādēm.

ATV skolēnu sasniegumi novada latviešu valodas un literatūras olimpiādē

1.vieta - Paula Aleksandra PŪRE (12. klase). Atzinība -Jūlija VAŅKOVA (11. klase).

ATV jaunieši piedalās apmācībās ,,Uzzini un rīkojies!’’ – 2018!

Š.g.13. un 14.martā SIA ALAAS sadarbībā ar Dabas Aizsardzības pārvaldi organizēja divu dienu vides apmācību semināru jauniešiem ,,Uzzini un rīkojies!’’, kurā piedalījās 10.A klases skolnieces Viktorija Maksimova, Agnija Logina, Ermīne Krustāne un 10.B klases skolniece Liene Strankale.

ATV jaunieši EP Vēstniecības skolu seminārā „Ilgtspējai!”

Š.g. 9.martā ATV 10.klases skolnieces Viktorija Maksimova un Viktorija Ratkeviča kopā ar skolotāju Marutu Krustāni piedalījās Eiropas Parlamenta Vēstniecības skolu seminārā „Ilgtspējai!”

8. marts – Starptautiskā Sieviešu diena ATV

8. marts ieskandina pasara vēsmas, un pirmie tulpju ziedi liecina par svētkiem –Starptautisko sieviešu dienu.
Aktualitāšu arhīvs
Austrumlatvijas Tehnoloģiju Vidusskola, 2018 © Atbrīvošanas aleja 90, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 26 648 445;
Jautājumus un ierosinājumus sūtiet uz atv@rta.lv