Lapa nav atrasta!

Aktualitātes: Vispārējās Skolēni

ASV vēstniecības pārstāvji viesojas Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskolā

Šī gada 28. novembrī Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskolā viesojās ASV vēstniecības pārstāvji, preses un kultūras atašejs Čads Tvitijs (Chad Twitty) un mediju speciāliste Kristina Gildejeva.

ATV skolēni radošajā seminārā „ 365 dienas ar masu medijiem”

Š.g. 1. decembrī RTA notika radošais seminārs Latgales skolu jauniešiem medijpratības veicināšanai, kur bija ieradušies 8.-12. klašu jaunieši no Rēzeknes, Maltas, Rugājiem un Špoģiem. Mūsu skolu seminārā pārstāvēja Viktorija Maksimova (10.A), Agnija Logina (10.A), Ērika Drobakova (10.A), Viktorija Ratkeviča (10.B), Ņikita Tarasovs (10.B), Jānis Ļubimovs (11.) un Ēriks Meteļskis (11.).

ATV jaunieši seminārā par ilgtspējīgu valsts izaugsmi un aprites ekonomiku

Š.g. 24. un 25. novembrī Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā notika „ Latvijas Atkritumu saimniecības asociācijas” un Latvijas Universitātes organizētais un Latvijas Vides aizsardzības fonda finansētais seminārs „ Esi par ilgtspējīgu valsts izaugsmi, pamatotu uz aprites ekonomiku”, kurā piedalījās ATV skolnieki: Viktorija Maksimova (10.A), Ermīne Krustāne (10.A), Viktorija Ratkeviča (10.B) un Maksis Antonovs (10.A).

Mācību ekskursija uz Rīgu

Šī gada 24. novembrī 12. klases skolēni devās mācību ekskursijā uz Rīgu. Tur iepazinās ar vēsturisko „Stūra māju”, vēlāk devās uz Paula Stradiņa Vēstures un Medicīnas muzeju, paviesojās jaunatvērtajā Ilūziju muzejā Cosmo un ekskursiju noslēdza ar jautru atpūtu batutu centrā „Jump Space”.

Izstāde ATV „ Latvija 1939-1991: no okupācijas līdz brīvībai”

Laika posmā no 27.novembra līdz 11. decembrim ATV foajē ir apskatāma Latvijas Okupācijas muzeja ceļojošā izstāde „Latvija 1939-1991: no okupācijas līdz brīvībai ”.

Latvijas 99. dzimšanas diena ATV

Š.g. 17. novembrī ATV aktu zālē pulcējās visi skolēni, lai piedalītos svinīgajā pasājumā, kas veltīta Latvijas 99. dzimšanas gadadienai.

ATV skolēni piedalās “Tējā ar darba devējiem”

Š.g. 16. novembrī APRC “Zeimuļs” pulcējās Rēzeknes pilsētas jaunieši un vasaras nodarbinātības programmas īstenotāji. Mūsu skolu šajā pasākumā pārstāvēja Viktorija Semule (11.kl.), Ēriks Meteļskis (11.kl.), Jānis Ļubimovs (11.kl.), Ņikita Tarasovs (10.B kl.) un Viktorija Ratkeviča (10.B kl.).

Pirmā Advente Austrumlatvijas Tehnolģiju vidusskolā

Adventes laiks ir īpašs pārdomu, gaidīšanas, labestības, piedošanas un mīlestības laiks, kad ikviens vēlas sakārtot savas domas un darbus, apstāties un atskatīties uz paveikto, piedzīvoto un izjusto. Lai gan decembris dabā ir gada tumšākais mēnesis, daudziem tieši tas ir arī vistuvākais, jo priekšā ir gada skaistākie un ģimeniskākie svētki – Ziemassvētki.

ASV vēstniecības pārstāvji viesojas Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskolā

Šī gada 28. novembrī Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskolā viesojās ASV vēstniecības pārstāvji, preses un kultūras atašejs Čads Tvitijs (Chad Twitty) un mediju speciāliste Kristina Gildejeva.

ATV 4.vietā valstī Draudzīgā Aicinājuma fonda Skolu reitingā 2017 pilsētu vidusskolu grupā

Esam 4.vietā valstī Draudzīgā Aicinājuma fonda Skolu reitingā 2017 pilsētu vidusskolu grupā. Priecājamies par mūsu skolēnu uzņēmību, mērķtiecību un atbildību mācoties. Lepojamies ar panākumiem. Esam gandarīti par skolotāju profesionālo un atbildīgo darbu, mācot ATV skolēnus.

Meža karjeras dienas 2017

2017.gada 17.oktobrī ATV 10. klašu skolnieki apmeklēja pasākumu ''Meža karjeras diena''.

ATV – Eiropas Parlamenta Vēstniecības skola – ES Parlamentā Strasbūrā

Š.g. 12.oktobrī Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskolas 10 skolēni un 2 skolotāji kopā ar Rēzeknes Valsts poļu ģimnāzijas skolēniem un skolotājiem pārstāvēja Latvijas valsti Eiropas Parlamentā Strasbūrā.

ATV skolnieki piedalās pasākumā Tiņanova rudens -2017

Jau ceturto gadu oktobrī mūsu pilsētā tika rīkots pasākums «Tiņanova rudens -2017», kas veltīts mūsu novadnieka Jurija Tiņanova dzimšanas gadadienai. Ir svarīgi, lai J.Tiņanova literāros darbus lasa un tie ir pazīstami arī savā dzimtajā pilsētā. Tradicionāli, radošajā vakarā uzmanība bija veltīta arī citu autoru, rakstnieka laikabiedru, darbiem. Šogad tā bija Marina Cvetajeva, kurai apritēja dzimšanas 125. gadadiena.

ATV skolēni piedalās RTA Dzejas dienām veltītajā pasākumā

13. septembrī Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) bibliotēkas lasītavā notika Dzejas dienām veltīts pasākums, kur piedalījās ATV skolēni.

ATV – partneris RaPaPro 2017 projektā “No vārda līdz tēlam”

Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskola ir guvusi atbalstu Kultūras ministrijas Radošo partnerību programmā, un ir uzsākts projekts „No vārda līdz tēlam”. Projekta mērķis – sadarbībā ar sociālajiem partneriem sekmēt Rēzeknes kultūrvides atpazīstamību un pieejamību, izmantojot grafisko dizainu un latgaliešu valodu kā pilsētas identitātes atspoguļotāju. Šajā projektā kā partneri iesaistījāmies arī mēs – Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskola. Mūsu uzdevums - vienā autobusu maršrutā izpētīt Rēzeknes sabiedriskā transporta pieturvietu nosaukumus, izdomāt to stāstus, kurus vēlāk iedzīvinās arī latgaliski.

ATV 10. klašu iesvētīšana

Š.g. 27. septembris ATV sākās īpaši, jo notika 10.klašu iesvētības!

„ Dzejas FORMAS”

Septembris ir Dzejas dienu mēnesis, tādēļ š.g. 22. septembrī Rēzeknes Mākslas namā neformālā atmosfērā tika skandināta dzeja.

25. septembrī Latvijā – akcija ilgtspējīgas attīstības atbalstam – “Pasaules labāko ziņu diena”

Pirmdien, 25. septembrī visos Latvijas reģionos notiks informatīvi izglītojoša akcija ilgtspējīgas attīstības un rīcības atbalstam “Pasaules labāko ziņu diena”. Šogad arī Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskolas 20 skolēni piedalīsies vērienīgajā vispasaules akcijā, kuras laikā viņi uzrunās Rēzeknes pilsētas iedzīvotājus un izplatīs biedrības LAPAS izdotu avīzi, kā arī iepazīstinās ar kādu no, viņuprāt, aktuāliem ilgtspējīgas attīstības globālajiem mērķiem un rosinās iedzīvotājus līdzdarboties un būt līdzatbildīgiem šo mērķu sasniegšanā.

Zinību diena Austrumlatvijas Tehnloģiju vidusskolā

Klāt jaunais mācību gads- jaunu iespēju, jaunu ideju un cerību laiks. Ar krāšņiem ziediem un skanīgām dziesmām nosvinēts nu jau trešais 1.septembris Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskolā.

10.klašu skolēnu un vecāku sanāksme

2017.gada 25.augustā plkst.10:00 ATV telpās Atbrīvošanas alejā 90, Rēzeknē notiks 10.klašu skolēnu un vecāku informatīvi - organizatoriskā sanāksme.

ATV skolnieku sasniegumi centralizētajos eksāmenos

Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskolas absolventi ir uzrādījuši augstus rezultātus centralizētajos eksāmenos.

ATV skolēni un skolotāji dodas ekskursijā uz Lietuvu

2016./2017 mācību gada izskaņā 30. maijā Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskolas skolēni un skolotāji devās ekskursijā uz Lietuvu. Tās laikā tika apmeklēts Lietuvas Etnokosmoloģijas muzejs. Muzeja gids ekskursijas dalībniekus iepazīstināja ar pagātnes artefaktiem, interesantiem atklājumiem un izgudrojumiem, kas saistīti ne tikai ar kosmosu un gaisa kuģiem, bet arī ar tādām laicīgām lietām kā laika skaitīšana vai seno darbarīku izmantošana. Skolēniem un skolotājiem bija arī iespēja paturēt rokās mazu, bet smagu meteorīta gabalu, kura vecums pārsniedz mūsu zemeslodes vecumu.

ATV – Eiropas Parlamenta Vēstniecības skola

2017. gada 26.maijā, izglītības un zinātnes ministrs, profesors Kārlis Šadurskis un Eiropas Parlamenta Informācijas biroja Latvijā vadītāja Marta Rībele pirmajā “Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolu” izlaidumā pasniedza “Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolas” goda zīmes programmu absolvējušajām 23 skolām no dažādām Latvijas pilsētām. Arī Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskola aktīvi iesaistījās EP Vēstniecības skolu programmā un ieguva godpilno Eiropas Parlamenta Vēstniecības skolas titulu.

Realizēts jauniešu iniciatīvu projekts “Rozitten ceļotājs – 2”.

2017. gada 17. maijā Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskola realizēja jauniešu iniciatīvu projektu „Rozitten ceļotājs -2”, kurā piedalījās Rēzeknes pilsētas skolēnu komandas. Šis projekts tika īstenots Jaunatnes iniciatīvu projektu konkursa ietvaros, to finansēja Rēzeknes pilsētas dome un organizēja Rēzeknes pilsētas pašvaldības iestāde „Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs”.
Aktualitāšu arhīvs
Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija, 2015 © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368;
Jautājumus un ierosinājumus sūtiet uz web@ru.lv