Diskusija “ES. Es esmu. Es esmu Latvija un Eiropa” ATV

Trešdiena, 14. Februāris
Projekta mērķis - palīdzēt jauniešiem iepazīt sevi un pareizi formulēt savas vēlmes. Kā atzina jaunieši, diskusija bija ļoti noderīga un interesanta, uzzināja daudz ko jaunu par sevi un citiem no neparasta skatu punkta. Jaunieši noteica savas prioritātes un vērtības.

Kā paši apgalvo - parādījās lielāka motivācija ticēt saviem sapņiem, virzīties uz priekšu, īstenot savus mērķus un idejas gan tepat, Latvijā, gan Eiropā. Jaunieši apgalvo, ka tādu diskusiju vajadzētu krietni vairāk!

Manuprāt, diskusija bija noderīga un interesanta, mani tas motivēja aizdomāties par prioritātēm dzīvē, par saviem mērķiem dzīvē, kurus jācenšas realizēt.

Arī Vineta atzina: “Piedaloties diskusijā "Es. Es esmu. Es esmu Latvija un Eiropa" uzreiz jutos daudz pārliecinātāka par savām spējām. Gribējās celties un iet kaut ko darīt, lai mainītu labāku sevi un apkārtējo vidi, kurā atrodamies. Diskusija bija ļoti atraktīva, tas palīdzēja visiem viegli tajā iesaistīties, izteikties un atrast līdzīgi domājošus biedrus, par ko organizatoriem un vadītājiem liels paldies !! :)”

Viktorija Semule,

ATV Skolēnu parlamenta prezidenteRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija, 2015 © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368;
Jautājumus un ierosinājumus sūtiet uz web@ru.lv