ATV kuģīšu dienas sacensībās

Trešdiena, 26. Aprīlis
18. aprīlī Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija Inženieru dienu ietvaros organizēja Kuģīšu sacensības pa Rēzeknes upi, kurās 10. klases skolēns Ēriks Meteļskis pārstāvēja Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskolu.

Sacensībās piedalījās gan RTA studenti, gan arī Rēzeknes pilsētas skolu skolēni, kuri bija uzmeistarojoši kuģīšus no dažādiem ikdienā pieejamiem materiāliem.

Dalībnieku kuģīši startēja divās kategorijās – kuģīši, kas aprīkoti ar motoru, un kuģīši bez motora.  Jāmin, ka abās kategorijas bija pietiekami augsta konkurence.

Kuģīši startēja no laukuma blakus Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centram „Zeimuļs”, bet finišēja pie “Rimi” tilta.

Lai gan Ērika kuģītis sīvajā konkurencē nespēja būt ātrākais, taču uzvarēja kategorijā “Oriģinālākais kuģītis”. RTA Inženieru fakultātes dekāne Ērika Teirumnieka svinīgi pasniedza sacensību dalībniekiem diplomus un RTA sagatavotās balvas.

Vēlēsim veiksmi Ērikam arī citu darbu un ideju realizācijā, lai tas rosinātu arī pārējos ATV skolēnus uzdrīkstēties un piedalīties izaicinājumos!

Vineta Pavlova

10. klases audzinātājaAustrumlatvijas Tehnoloģiju Vidusskola, 2018 © Atbrīvošanas aleja 90, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 26 648 445;
Jautājumus un ierosinājumus sūtiet uz atv@rta.lv