Lieldienas ATV

Trešdiena, 26. Aprīlis
18. aprīlī Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskolā norisinājās Lieldienu izskaņas pasākums, kurā uzstājās skolas deju kolektīvs.

Pasākuma turpinājumā skolēni tikai aicināti uz “Olu kaujas” aktivitātēm. Stiprākā ola izrādījās 12. klases skolēnam Aldim Butleram. Pēc “Olu kaujas” skolēni darbojās komandās, atbildot uz 10. klases skolnieces Viktorijas Semules sagatavotās viktorīnas “Viss par un ap olām” jautājumiem. Draudzīgā un jautrā gaisotnē ATV skolēni sniedza atbildes uz nopietniem un nenopietniem jautājumiem.

Pēc prāta uzdevumiem skolēniem tika piedāvāts izspēlēt “Olu stafeti”, kuras uzdevums bija, lecot un arī skrienot, uz karotesnogādāt olu pēc iespējas ātrāk saviem komandas biedriem.

Komandas rādīja savus radošos talantus un veiklību, zīmējot Lieldienu zaķi, bet skolotājiem bija uzdevums izvērtēt un nominēt visradošākā un mākslinieciskākā zaķa zīmējuma autorus. 

Lieldienu pasākuma izskaņā komandas tika apbalvotas ar diplomiem par izrādīto atjautību, veiklību, asprātību un radošumu.

Lai Lieldienu svētība un prieks mājo mūsu visu sirdīs!

Vineta Pavlova

10.klases audzinātājaAustrumlatvijas Tehnoloģiju Vidusskola, 2018 © Atbrīvošanas aleja 90, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 26 648 445;
Jautājumus un ierosinājumus sūtiet uz atv@rta.lv