ATV organizē 1. atklāto angļu valodas olimpiādi Rēzeknes un Viļānu novadu 8.-9. klašu skolēniem

Ceturtdiena, 6. Aprīlis
4.aprīlī Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskolā norisinājās 1.atklātā Rēzeknes un Viļānu novadu apvienības angļu valodas olimpiāde 8.-9. klašu skolēniem.

Olimpiādē piedalījās 28 skolēni no 13 Rēzeknes un Viļānu novadu skolām. Skolēni pārstāvēja Bērzgales pamatskolu, Verēmu pamatskolu, Kaunatas vidusskolu, Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskolu, Tiskādu vidusskolu, Istras vidusskolu, Dekšāru pamatskolu, Jaunstrūžānu pamatskolu, Maltas vidusskolu, Nautrēnu vidusskolu, Gaigalavas pamatskolu, Viļānu vidusskolu un Dricānu vidusskolu.

Olimpiādes atklāšanā uzrunu teica ATV angļu valodas skolotāja Vineta Pavlova, kā arī ATV direktora vietniece mācību jomā Nellija Vilkaste vēlēja olimpiādes dalībniekiem veiksmi, labus rezultātus un pārliecību savos spēkos. Olimpiādes atklāšana tika noslēgta ar Imagine Dragonsdziesmu “Radioactive”, ko izpildīja ATV skolēni Deniss Pridāns un Mārtiņš Verpakovskis.

Olimpiādē skolēni apliecināja savas zināšanas lasīšanas, klausīšanās un valodas lietojuma uzdevumos.

Olimpiādes izskaņā 12 skolēni ieguva godalgotas vietas un tika apbalvoti ar diplomiem un grāmatām.  3.vietu dalīja Aivars Plušs un Rolands Stanka (Gaigalavas pamatskola), Marks Sondors un Ivo Adrians Mičulis (Dekšāru pamatskola), Sandra Nainiša un Ilze Verpakovska (Kaunatas vidusskola) un Laura Antāne (Maltas vidusskola). 2. vietu izcīnīja Raitis Daniels Zvīdriņš (Maltas vidusskola), Matīss Seleckis un Aurēlija Usačova (Bērzgales pamatskola) un  Gvido Igaunis (Dricānu vidusskola), bet pārliecinošs 1.vietas ieguvējs bija Nikolajs Tauriņš (Viļānu vidusskola). 10 skolēni ieguva atzinību un 6 pateicību par piedalīšanos olimpiādē.

Sveicam skolēnus un pateicamies skolotājiem par ieguldīto darbu, un ceram uz tikšanos Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskolā nākošajā atklātajā angļu valodas olimpiādē 2018. gadā!

Vineta Pavlova

ATV angļu valodas skolotājaAustrumlatvijas Tehnoloģiju Vidusskola, 2018 © Atbrīvošanas aleja 90, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 26 648 445;
Jautājumus un ierosinājumus sūtiet uz atv@rta.lv