Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskola viena no labākajām skolām Draudzīgā Aicinājuma fonda reitingā

Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskola (ATV) atzīta par 7. labāko pilsētas vidusskolu Draudzīgā Aicinājuma fonda reitingā pilsētu vidusskolu grupā, bet skolēnu sasniegumi matemātikas centralizētajā eksāmenā aizvadītajā mācību gadā ļāva skolai iegūt augsto 2. vietu nominācijā MATEMĀTIKA pilsētu vidusskolu grupā un uzrādīt trešo labāko rezultātu valstī matemātikā starp visām valsts vidējās izglītības iestādēm.

Turpināt lasīt “Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskola viena no labākajām skolām Draudzīgā Aicinājuma fonda reitingā”

Erasmus+ projekta “STEP – STEM To Environmental Problems” partneru pirmā vizīte Latvijā

Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskolas koordinētā Erasmus+ programmas 2.pamatdarbības stratēģiskās partnerības projekta “STEP – STEM To Environmental Problems” ietvaros 2018. gada decembrī skolā viesojās projekta dalībnieku grupas no Turcijas, Rumānijas, Bulgārijas un Polijas, kā arī ekspertu grupa no Turcijas.

Turpināt lasīt “Erasmus+ projekta “STEP – STEM To Environmental Problems” partneru pirmā vizīte Latvijā”

Konkurences padomes stop-motion video konkursā atzinību saņem skolēni no Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskolas

Konkurences padomes rīkotajā stop-motion video konkursā “Konkurencē labāk vairāk”, kur Latvijas vidusskolēni bija aicināti sagatavot oriģinālus video par vairāku tirgus dalībnieku nozīmi veselīgas konkurences cīņā, godalgas saņēma skolēni no Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskolas.

Turpināt lasīt “Konkurences padomes stop-motion video konkursā atzinību saņem skolēni no Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskolas”